MLT-9021673 Ampul Düşürme Test Cihazı


Ürün Bilgileri:

Ampul düşürme test cihazı, TS ve EN standartlarına göre ayarlanmış ve E22 ile E17 ampullerin düşmeye direncini test etmek için kullanılan bir cihazdır.

Kaldırma işlemi bir motor ve bilyalı vida mekanizması ile gerçekleştirilir; cihaz, yüksek kesinlikli yer değiştirme tablasına sahiptir. 1 metrelik çelik cetvel bulunmaktadır. Düşme yüksekliği gerçek zamanlı olarak ayarlanabilir. Lamba sabitleme cihazı V şeklindedir ve elektromanyetik kontrol sayesinde anlık olarak kullanılarak dikey düşüş yaptırılabilir. Taban plakası ise Shore sertliği 88 ± 3 ° olan kauçuk levha ile döşenmiştir. Gerçek düşme olaylarını tam anlamıyla canlandırabildiğinden laboratuvar testlerinde olmazsa olmaz bir yere sahiptir.Teknik özellikler ve parametre konfigürasyonu:

Yapı ve Kontrol Kaldırma cihazı kontrolü için motor + vida + veri görüntüleme cihazı, elektromanyetik ve manipülatör kontrol serbest bırakma cihazı.
Görüntüleme modu Düşme yüksekliği yer değiştirme tablası dijital görüntüleme, yüksek kesinlikli 1 metrelik cetvel
Raf yapısı Paslanmaz çelik sütun, bilyalı vida, yüksek kaliteli boyalı çelik taban
Güç kaynağı AC 220 – 240 V 50-60 HZ
Kaldırma mesafesi 330 mm - 1000 mm, ayarlanabilir
Numune sabitleme mekanizması Çok amaçlı sabitleme bağlantısı (elle, düğme kontrollü selenoid vana) anlık serbest bırakma
Kauçuk düşme levhası Shore sertliği 88 ± 3, kalınlık 10 mm, kalınlaştırılmış taban plakasına sabitlenmiş
Üst aydınlatma Kabinin iç üst yüzü, testler esnasında yeterli aydınlatma sağlayan ampullerle donatılmıştır
İstasyon Tek istasyon
Rüzgar kapağı Şeffaf akrilik paneller, ön taraftan geniş kapı, geniş izleme alanı
Taban plakası ve ayak açıklığı Kalın çelik plaka, dört ayak yardımıyla su terazi ile monte edilmiş ve ayarlanabilir çelik yüzey
Ebatlar 400 * 600 * 1200mm, ağırlık: 80 kg, ön kapak