MLTFL-3 Çamaşır Makinesi İçin Boru Bükme Test Cihazı

Ürün Bilgileri:

Test cihazı, elektrikli çamaşır makinelerine ilişkin tasarım ve imalat şartlarını belirleyen TS EN 60335-2-7 standardına uygundur; çamaşır makinelerine ait giriş ve çıkış borularının bükülmeye dayanımını test etmede kullanılır; benzer şekilde güç kablolarına yönelik bükme testlerinde faydalıdır.

Bu cihazda PLC kontrolü, parametre kontrolünü sağlayan 7 inç renkli dokunmatik ekran, kademeli motor ve senkronize kayış tahriki bulunmaktadır; bu sayede manipülatörün zıt yönlerde hareket etmesi sağlanır ve çamaşır makinelerinin giriş ve çıkış borularının bükülmeye karşı dayanımı test edilebilir. Test sayısı, açısı ve hızı ayarlanabilir; ayarlanan değerlere ulaşıldığında otomatik şekilde kapanır.

Bu cihaz aşağıdakilerden meydana gelmektedir:

1. PLC Kontrol sistemi + dokunmatik ekran işletim sistemi

2. Kademeli motor ve senkronize kayış tahrik sistemi

3. Bağlantılar


Teknik özellikler ve parametreler:

Kontrol şekli PLC kontrol, 7 inç dokunmatik ekran
Görüntüleme modu Dokunmatik ekran görüntüleme
Raf yapısı Yüksek kalite alüminyum, kaplamalı çelik, paslanmaz çelik, vb.
Güç Kaynağı AC 220 – 240 V; 50 – 60 HZ
Numune sabitleme mekanizması   Uygun ve hassas bir numune kartına sahiptir; eksantriklik düzeyi 60 mm'dir; sabitleme aralığı 0 - 60 mm arasındadır; hem giriş ve çıkış borusu bükme testlerine hem de güç kablosu bükme testlerine uygundur
Çalışma hızı 50 ± 10/dakika, hız ayarlanabilir
Sayaç ve düğüm noktaları 0 -999999 ayarlanabilir;
Numune öncelikle sola doğru 90 derece bükülür. Tekrar dikey konuma geldiğinde sayım başlar; daha sonra sağa doğru 90 derece bükülür. Benzer şekilde numune tekrar dikey konuma geldiğinde sayım devam eder. Numune orta dikey konumda iken durmaz.
 Bükme açısı 0 - 180° ayarlanabilir, sola ve sağa doğru 0 - 90°, ayarlanabilir
İstasyon Tek istasyon
Çalışma ortamı Normal sıcaklık
Standartlara uygunluk TS EN 60335-2-7