SVS Serisi Plastik Eldiven Ve Çizme Test Cihazları

AÇIKLAMA

ELDİVEN/ÇİZME TEST TEÇHİZATI

Şirketimizin SVS serisindeki eldiven ve kol test üniteleri maksimum uygunluk, verimlilik ve performans elde etmek için tasarlanmıştır.

· Her ünite farklı sınıflardaki eldivenleri test etmek için donatılmıştır (Tabloya bakın).

· 4 veya 12 tane test pozisyonu olan modeller mevcuttur

· Ünitelerimiz, eldiven ve kolların yanı sıra baretleri, çizmeleri, hortumu, kapişonları,örtüleri ve kazakları uygun test donanımlarıyla test edebilir.

· Test etmek amacıyla su kullanmak için taşınabilir pompa sistemleri mevcuttur.

· Stand kablolar, izolatörler vs. gibi ürünlerin yalıtım testi için yüksek gerilimli bir AC test sistemi olarak kullanılabilir.

· Kaçak akım ölçümü ve arıza gerilimi

· Test sistemi, elektrikli kablolarla bağlanan bir veya iki tane kontrol ünitesinden (CU), yüksek gerilim ünitesinden (HVU-50) ve test banyosundan oluşur.

· Dijital veya analog ölçerleri olan kontrol ünitesi

· Paslanmaz çelik test banyosu

Test banyosu, sapları yalıtılmış olan koruyucu teçhizat veya aletleri test etmek için iletken ortamlar yaratmak amacıyla tasarlanmıştır.

Test banyosu paslanmaz çelikten yapılmış bir kaptan ve yapısal olarak elektrikli izolatörler yardımıyla bağlanan kare çelik borudan yapılan bir raftan oluşur.

Test banyosu bulunan donanım dört tane eldiven veya bir tane çizme yerleştirmek için bir raftan ve dört tane test elektrodu – sondaları olan bir ölçme çubuğundan oluşur.

Test esnasında, test banyosu test edilen nesnelerin (sapları yalıtılmış koruyucu teçhizat veya aletler) içine batırıldığı koruyucu sıvıyla doldurulmuştur.

Test edilen nesneye test elektrotları – sondalar yerleştirilir. Bunların yardımıyla test edilen nesnenin kaçak akımı ölçülür ve kontrol edilir